پیشرفت شغلی در کانادا

نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا

تصمیم دارید به کشور کانادا مهاجرت کرده و در آنجا مشغول به کار شوید؟ آیا […]

تصمیم دارید به کشور کانادا مهاجرت کرده و در آنجا مشغول به کار شوید؟ آیا در رابطه با شرایط مهاجرت کاری به این کشور اطلاعاتی دارید؟ می‌دانید که چطور می‌توانید شغل مناسب خود را در کشور کانادا پیدا کرده و استخدام شوید؟ ما در مقاله امروز می‌خواهیم اشاره‌ای به نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا داشته باشیم پس پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

مهاجرت کاری به کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که مهاجرت به آن از طریق کار یکی از رایج‌ترین راه‌های دریافت اقامت دائم می‌باشد برخی از دوستان تصور می‌کنند که  اگر بتوانند ویزای کاری این کشور همچون ویزای ict کانادا را دریافت کنند همه چیز تمام است. خب، باید بگوییم که تصورتان اشتباه است، برای شما علاقمندان به زندگی در کشور کانادا باید بگوییم که یک سری باید و نبایدها در پیشرفت و موقعیت شغلی وجود دارد که اگر آنها را رعایت بکنید همه چیز تمام است.

ویزای کاری کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

چند نکته مهم برای پیشرفت شغلی در کانادا

در بخش مقدمه اشاره کردیم که یک سری باید و نبایدها برای پیشرفت و موقعیت شغلی در کشور کانادا وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید تا در کار خود در این کشور موفق باشید در ادامه می‌خواهیم شما را با این نکات مهم آشنا کنیم.

 • آشنایی و آموختن تمامی شرایط محیط کار
 • آشنایی با فرهنگ محیط کاری
 •  آموختن رفتار حرفه‌ای در کانادا
 • توجه به خواسته‌های مدیر
 • شناخت انواع راه‌های ارتباطی در محیط کاری
 •  داشتن روحیه کار گروهی
 • داشتن خلاقیت و ابتکار عمل

آشنایی و آموختن تمامی شرایط محیط کار

درست است که کشور کانادا بستر مناسبی را برای نیروهای کار خارجی فراهم کرده تا بتوانند از طریق کار اقدامات مربوط به مهاجرت و اقامت دائم خود را به این کشور انجام دهند. اما انجام این کار به همین سادگی‌ها هم نیست چرا که این کشور همچون سایر کشورها یک سری شرایط ،قوانین و باید و نبایدها دارد.

از جمله نکات مهمی که به پیشرفت شغلی شما در کانادا کمک زیادی می‌کند آشنایی و آموختن تمام شرایط محیط کاری است که در آنجا مشغول به فعالیت هستید.

زمانیکه در یکی از موسسات و شرکت‌های کشور کانادا استخدام می‌شوید نیاز است که باید و نبایدهای شرایط محیط کاری را بشناسید و در صورت شناخت آنها سعی کنید خود را با آنها تطبیق دهید.

آشنایی با فرهنگ محیط کاری

نکته مهم بعدی برای موفقیت شغلی در کانادا آشنایی با فرهنگ محیط کار است.

این روزها هر کسب و کاری در محیط کاری خود فرهنگ‌ها و روش‌های منحصر به فردی را دارد که لازم است تا افراد با آنها آشنا بوده در حین کار آنها را رعایت کنند.

مثلاً نوع لباس و فرم لباس که افراد و کارکنان می‌توانند در محیط کاری خود برای پوشششان استفاده کنند یا طرز رفتار کارکنان مواردی است که تا حد زیادی نمایانگر فرهنگ موجود در آن شغل می‌باشد.

آموختن رفتار حرفه‌ای در کانادا

دوست دارید در کشور در صورت استخدام در شرکت‌های کانادایی به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید؟ یکی از نکات موفقیت شغلی در کانادا آموختن رفتار حرفه‌ای است.

شما باید قراردادهای کاری را در زمان مشخص ببندید یا در صورت پذیرفتن کاری آن را به صورت کامل و در زمان تعیین شده انجام دهید در این صورت است که رفتار حرفه‌ای خود را در محیط شغلی نشان می‌دهید.

نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا

پیشرفت شغلی در کانادا

توجه به خواسته‌های مدیر

افرادی موفق اند که نسبت به نیازها و خواسته‌های مدیر خود آگاهی داشته باشند. پس اگر تصمیم به مهاجرت کاری به کانادا دارید بهتر است در شروع فعالیت خود با تمامی انتظارات مدیر و مسئولیت‌های آن آشنا شوید و برای اینکه خودتان را به او ثابت کنید در صورت لزوم هر چند وقت یک بار گزارش کاری به او ارائه دهید.

شناخت انواع راه‌های ارتباطی در محیط کاری

در هر شهر و کشوری بسته به نوع فرهنگ ‌ها، راه‌های ارتباطی مختلفی در محیط کار وجود دارد این مسئله در رابطه با شرایط کاری در کشور کانادا هم صدق می‌کند.

پس لازم است برای موفقیت شغلی در کانادا با راه‌های ارتباطی کاری موجود در این کشور نیز آشنایی داشته باشید.

 داشتن روحیه کار گروهی

از دیگر نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا داشتن روحیه کار گروهی است.

لازم است بدانید که کار تیمی با کار فردی کاملاً متفاوت می‌باشد اگر فردی در یک تیم ضمن احترام به نظرات دیگران برای رسیدن به هدف مشخص تلاش نماید قطعاً موفقیت بیشتری به دست خواهد آورد.

داشتن خلاقیت و ابتکار عمل

اما، آخرین مورد از نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا، که می خواهیم در این بخش به شما معرفی کنیم داشتن حلاقیت و ابتکار عمل می باشد.

بدون شک، اگر شما فردی خلاق باشید و در کاری که انجام می دهید ابتکار به خرج دهید می توانید بستر مناسبی را برای موفقیت های شغلی خود در کشور کانادا فراهم کنید.

در واقع دولت کانادا از افرادی که داشتن ابتکار و ایده‌های خلاقانه در رویارویی با مشکلات راه حل‌هایی جدید ارائه می دهند حمایت کرده و این افراد می‌توانند موفقیت خود را در زمینه شغلی رقم بزنند.

ویزای ict کانادا

آموختن رفتار حرفه‌ای در کانادا

در نهایت

اگر تصمیم مهاجرت به کشور کانادا را دارید و می‌خواهید از طریق کار ویزای مناسب را دریافت کنید حتماً به موارد عنوان شده و نکاتی که می‌تواند به پیشرفت شغلی شما در کشور کانادا کمک کند توجه داشته باشید. شما دوستان عزیز علاقه مند به مهاجرت کاری به کشور کانادا می توانید از طریق وب سایت visa2go.org با مشاوران مهاجرتی موسسه visa2go در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم در زمینه مهاجرت را دریافت کنید.

فراموش نکنید که اطلاع و رعایت نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا می توانند تا حدودی کمک بزرگی باشند تا شما راحتر بتوانید اقدامات مربوط به اقامت دائم خود را انجام دهید.

سوالات مربوط به نکات لازم برای پیشرفت شغلی در کانادا

 1. برای پیشرفت شغلی چه چیزی لازم است؟
  آشنایی و آموختن تمامی شرایط محیط کار، آشنایی با فرهنگ محیط کاری، آموختن رفتار حرفه‌ای در کانادا، توجه به خواسته‌های مدیر، شناخت انواع راه‌های ارتباطی در محیط کاری، داشتن روحیه کار گروهی و داشتن خلاقیت و ابتکار عمل
 2. منظور از آموختن رفتار حرفه‌ای در کانادا چیست؟
  بعنی در صورت داشتن قرارهای کاری در زمان مشخص شده حضور یابند و یا در صورت پذیرفتن کاری، آن را به طور کامل و در زمان تعیین شده به اتمام برسانند.
 3. مهمترین چیز در پیشرفت شغلی چیست؟
  یکی از ثابت‌شده‌ترین راه‌ها برای پیشرفت در حرفه‌تان، یادگیری مداوم مهارت‌های جدید است. همیشه سعی کنید از روندها یا پیشرفت‌ها در رشته خود مطلع باشید و اطمینان حاصل کنید که رزومه فعلی شما همان مهارت‌های مورد نیاز را تکرار می‌کند.

ارسال دیدگاه

2 × سه =